Piłka Koszykowa Dziewcząt

W dniu 15 października 2019 roku w Mysłakowicach  odbyły się zawody sportowe dla młodzieży w biegach przełajowych. Chłopcy z klas VII – VIII mieli do przebiegnięcia 2000m. Robert Szot, Jakub Tomalak, Jeremi Kurowski i Michał Białas uplasowali się w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji drużynowej.

W dniu 15 października 2019 roku w Mysłakowicach  odbyły się zawody sportowe dla dzieci i młodzieży w biegach przełajowych. Chłopcy klas V-VI w składzie: Oskar Ludwisiak, Szymon Pankiewicz, Maksymilian Wiśniewski, Szymon Ślusarczyk, Szymon Kaliszczak, Robert Melka zajęli wysokie V miejsce.

W dniu 15 października 2019 roku w Mysłakowicach  odbyły się zawody sportowe dla dzieci i młodzieży w biegach przełajowych. Chłopcy rocznik 2009 i młodsi w składzie: Antoni Kulik, Filip Skurski, Tycjan Sobótka, Szymon Hajduk, Mateusz Bociąga, Dawid Gurlaga, Jakub Piszcz, Mikołaj Szewczyk, Kamil Kisły, Maciej Wiaderny, Tymoteusz Sobótka zajęli wysokie V miejsce a dodatkowo Mikołaj Szewczyk stanął na trzecim stopniu podium ! Serdecznie Gratulujemy!

W dniu 15 października 2019 roku w Mysłakowicach  odbyły się zawody sportowe dla młodzieży w biegach przełajowych. Dziewczęta na dystansie 1500m zajęły III miejsce w klasyfikacji drużynowej  i to w okrojonym trzyosobowym  składzie: Hanna Stępkowska, Kinga Wrzosek i Janina Lubaszka. Kinga Indywidualnie zajęła IV miejsce!

W dniu 15 października 2019 roku w Mysłakowicach  odbyły się zawody sportowe dla dzieci i młodzieży w biegach przełajowych. Nasza Szkoła wystawiła reprezentacje we wszystkich kategoriach wiekowych. Dziewczęta z klas V – VI  w składzie: Julia Jabłońska, Alicja Tomalak, Oliwia Nanowska, Zofia Morawska, Julia Lewandowska, Zuzanna Topka, Lena Szoliba wygrały klasyfikacje drużynową na dystansie 1000m! Serdecznie Gratulujemy!

W dniu 15 października 2019 roku odbyły się największe zawody sportowe dla dzieci i młodzieży w biegach przełajowych. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego wystawiła silną reprezentacje w każdej kategorii wiekowej. Dzieci klas I – IV rywalizowały na dystansie 600 metrów w trudnym terenie.

Dziewczęta w składzie: Maja Tomalak, Aleksandra Szoliba, Agata Pikul, Marta Krawczyk-Demczuk, Michalina Kulik, Laura Tokarewicz, Zofia Golec, Nikola Mańko, Monika Lecher i Paula Wdowińska wygrały klasyfikacje drużynową! W biegu wszystkie dziewczyny uzyskały świetny wynik indywidualny a Ola Szoliba wygrała z dużą przewagą swój bieg!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym.

W Szkole Podstawowej w Łomnicy 26 września 2019 roku odbyły się zawody sportowe w czterech dyscyplinach lekkoatletycznych. Nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje chłopców i dziewcząt. Wszyscy mieli do pokonania bieg sprinterski na odcinku 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi . W zawodach startowało 12 drużyn dziewcząt i 13 drużyn chłopców z całego powiatu.

Chłopcy w składzie: Mikołaj Marcinkowski, Szymon Pankiewicz, Szymon Bąkowski, Szymon Ślusarczyk, Robert Szot i Oskar Ludwisiak  zajęli dziesiąte miejsce.

Dziewczęta w składzie: Alicja Tomalak, Agata Leonarska, Wanessa Kućmira, Julia Lewandowska, Lena Szoliba i Aleksandra Szoliba zajęły trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej !

Bardzo duży udział w sukcesie dziewcząt miała najmłodsza z naszych reprezentantek – Aleksandra Szoliba, która w żaden sposób nie odstawała od starszych koleżanek i wzbudzała niemały podziw wśród konkurencji! Wszyscy nasi zawodnicy i zawodniczki pokazały się z bardzo profesjonalnej strony, rywalizując na najwyższym poziomie zachowując zasady fair play. Serdecznie gratulujemy kolejnego bardzo  dobrego występu naszej reprezentacji!

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W Mysłakowicach 24 września 2019 roku odbyły się coroczne zawody w biegach przełajowych. Startowało 13 drużyn z całego powiatu. Szkoła Podstawowa w Podgórzynie wystawiła dwie reprezentacje- w kategorii chłopców i dziewcząt. Byliśmy wytrenowani i dobrze przygotowani do rywalizacji. Na zawody przybyliśmy wcześniej, aby dobrze zapoznać się z trasą biegu. Chłopcy zajęli  wysokie – VI miejsce i uzyskali dużo punktów w klasyfikacji końcowej. Szczególnie walecznie zaprezentował się Mikołaj Marcinkowski, Robert Szot oraz  Oskar Ludwisiak. Dużym wzmocnieniem drużyny okazał się Marcin Machowski, który dopiero zaczyna reprezentacyjną przygodę. Na pochwałę zasługuje również Robert Melka, Maksymilian Wiśniewski, Mikołaj Szewczyk, Kamil Kisły, Szymon Ślusarczyk oraz nasz wielokrotny reprezentant Szymon Bąkowski. Dziewczęta, w składzie: Laura Tokarewicz, Zofia Golec, Agata Leonarska, Alicja Tomalak, Emilia Michalska , Wanessa Kućmira, Oliwia Nanowska, Lena Szoliba, Julia Lewandowska oraz nasza najmłodsza zawodniczka – Aleksandra Szoliba, uzyskały rewelacyjny wynik i stanęły na drugim stopniu podium! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

pp