PROJEKT „JAK WYKORZYSTUJĘ INTERNET W ŻYCIU CODZIENNYM”

W czwartek 20 kwietnia odbyło się zakończenie projektu szkolnego związanego z Internetem. Zaangażowani w projekt byli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Zanim przystąpiliśmy do zadań, odbyło się spotkanie z policjantami oraz panią pielęgniarką, którzy przedstawili nam pozytywy i negatywy Internetu. Zeróweczka wykonała makietę komputerów, klasa I i II plakaty, klasy III zaprezentowały się we wspólnej piosence oraz wykonały albumy o Internecie, klasa IV uczyła nas tworzenia aplikacji językowych, klasa V „rapowała i wierszowała” a uczniowie klasy VI wykonywali prezentacje multimedialne.

Internet towarzyszy nam każdego dnia, dobrze, że wszyscy znamy jego zalety oraz wady. W dzisiejszych czasach  nie obejdziemy się już bez „sieci” – korzystajmy z niego z rozsądkiem!