21 i 22 października w naszej szkole trwał kiermasz jesienny. Można było zakupić przepiękne dekoracje i ozdoby w barwach złotej jesieni.

Dziękujemy Rodzicom i naszym uczniom za zaangażowanie!

13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w spotkaniu z ratowniczką medyczną, która przybliżyła im swoją pracę i zapoznała z podstawami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wszystkim Ratownikom Medycznym dziękujemy za codzienny trud w ratowaniu naszego zdrowia i życia!

Nasi uczniowie biorą udział w dodatkowych konkursach historycznych.

Oto prace wykonane przez uczniów klas ósmych, zainteresowanych udziałem w konkursie „Obrońcy Niepodległej” organizowanym przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Zadanie uczestników polegało na przedstawieniu wybranej postaci, która w okresie II Wojny Światowej brała czynny udział w walce o niepodległy byt państwa polskiego.

30 września uczniowie naszej szkoły podczas głosowania wybrali Samorząd Uczniowski:
Alicja Tomalak – Przewodnicząca
Zuzanna Marciniak – Zastępca
Bartosz Dojs  – Sekretarz
Gratulujemy!
Kandydowała także Agata Leonarska oraz Wiktoria Jagieła – Jelińska

W naszej szkole odbył się „Dzień Języków Obcych”. Klasy IV-VIII przybliżyły nam najważniejsze informacje o poszczególnych państwach (Meksyk, USA, Wielka Brytania, Finlandia, Francja, Włochy, Japonia, Niemcy). Wszyscy uczestnicy zasługują na wielkie brawa!