Bezpieczny przedszkolak

Dzieci z grupy V i VI obejrzały film edukacyjny o bezpiecznych zachowaniach. Przypomniały sobie numery alarmowe. Dowiedziały się w jaki sposób powiadamiać pogotowie, straż pożarną, czy policję o niebezpiecznych sytuacjach i odgrywały na ten temat scenki.

 

Dzień Przedszkolaka w grupie IV, V i VI
W piątek 20 września obchodziliśmy wyjątkowy dzień – Dzień Przedszkolaka! Z tej okazji wybraliśmy się do kina Helios na seans składający się z ze znanych wszystkim bajek m. in. -,, Bolek i Lolek’’, Koziołek Matołek’’ czy,, Reksio’’. To był wspaniały dzień pełen emocji i wrażeń.

 

 

20.09.2019r od malucha do starszaka świętujemy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom
aby każdy dzień w naszych Oddziałach Przedszkolnych był dla Was magicznym
czasem pełnym radości i uśmiechu.

Witamy po wakacjach

wszystkie przedszkolaki, a szczególnie te dzieci,

które po raz pierwszy przyjdą do naszego przedszkola.

Wszystkim Dzieciom życzymy, aby czas spędzony

w przedszkolu upłynął na wesołej i radosnej zabawie,

a Rodzicom udanej współpracy z naszą placówką.