Czas realizacji projektu – II semestr

Zajęcia w ramach projektu powszechnej nauki pływania to przede wszystkim propozycja  skorzystania z możliwości nabycia podstawowych umiejętności pływania,  ale również możliwość rozwijania,  podnoszenia poziomu sprawności fizycznej, zachęcanie do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym od nauki oraz zachęcanie i wdrażanie do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia.

———————————————————————————————————————————

Projekt zakończony

Zbliża się koniec naszych wyjadów do Term Cieplickich

Bawimy się i doskonalimy umiejętności. Pogoda dopisała i mogliśmy też korzystać ze zjeżdżalni. Super zabawa.

 

Rozwijamy swoje umiejętności pod opieką instruktora

 

21 marca 

Rozpoczynamy projekt Powszechnej Nauki Pływania  „Umiem pływać”.

Dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia w Termach Cieplickich.