Kiermasz Wielkanocny.

 

Podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy 1a i 2b układają mozaiki. To dla dzieci twórcza zabawa i nauka jednocześnie. Układanie obrazków z pojedynczych elementów rozwija wyobraźnię, zmusza do myślenia i uczy cierpliwości.

 

Swój wolny czas po zajęciach szkolnych na świetlicy, spędzaliśmy aktywnie w czasie zajęć, które lubimy… Pomagaliśmy i wykonywaliśmy, również różne prace plastyczne, a także ozdoby świąteczne na nasz „Kiermasz bożonarodzeniowy”.
Małgosia S.

Nasz wolny czas po lekcjach w oczekiwaniu na powrót do domu spędzamy w świetlicy…uczestniczymy w różnych zajęciach w kącikach zainteresowań np.: wykonujemy ciekawe prace plastyczne różnymi technikami i materiałami plastycznymi, bawimy się w różne zabawy ruchowe też na świeżym powietrzu, gramy w różne gry edukacyjne i sprawnościowe, rozwijamy swoje zainteresowania, również w czasie zajęć konstrukcyjnych,…itp.
Małgorzata S.