Razem przed Samotni¦ů

 

1 października 2015 nasza czwarta klasa wybrała się na wycieczkę w najpiękniejsze miejsca w Karkonoszach.

Autobusem dojechaliśmy do kościółka Wang w Karpaczu. Stąd przeszliśmy do schroniska „Samotnia”, gdzie nastąpił odpoczynek. Był czas na podziwianie polodowcowego Małego Stawu. Następnie wspięliśmy się do kolejnego schroniska – do „Strzechy Akademickiej”, która jest większa od „Samotni”.

Droga powrotna do Karpacza okazała się stroma i wymagająca. Cała nasza wędrówka odbyła się pod opieką miłego przewodnika Pana Ryszarda Skraburskiego, który przekazał nam wiele informacji o naszych pięknych górach. Towarzyszyli nam również rodzice oraz organizatorka wyprawy – nasza wychowawczyni Pani Edyta Ziemba. Wróciliśmy zmęczeni, ale z niezapomnianymi wrażeniami.

Zuzanna Burzawa