Wycieczka do Czech.

W dniu 9 czerwca 2016 roku uczestniczyliśmy w wycieczce do Liberca. Po drodze zwiedziliśmy Harrachov- widzieliśmy Wodospad Mumlawy i skocznie narciarskie, a potem byliśmy w ZOO w Libercu. Wycieczka bardzo się nam podobała.

A tak bawimy się na placu zabaw…

 

Wycieczka do Bukowca

17 maja uczestniczyliśmy w wycieczce do Bukowca. Tu spacerowaliśmy pop pięknym parku i zwiedzaliśmy pałac będące częścią Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. Na zakończenie było ognisko i pieczenie kiełbasek. Wycieczka bardzo nam się podobała.

 

11 maja wspólnie z dziećmi z IIa byliśmy na łące. Obserwowaliśmy przez lupy zwierzęta i rośliny żyjące na łące. Lekcja przyrody w terenie bardzo się nam podobała.

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I- III

https://www.szkolapodgorzyn.pl/wydarzenia-z-zycia-szkoly/

Integrujemy się z  rówieśnikami

Tym razem spotkaliśmy się z dziećmi z oddziału przedszkolnego. Wspólnie bawiliśmy się i zjedliśmy śniadanie. To było miłe spotkanie.

 

Las  bliżej nas – poznajemy świat wszystkimi zmysłami

Integrujemy się z rówieśnikami

Brzydkie kaczątko

Uczniowie klasy 1b zaprosili klasę 1a i oddział przedszkolny na przedstawienie, które przygotowali na uroczystość  Dnia Babci i Dziadka. Mali aktorzy świetnie się spisali.  Gratulujemy!

Wyniki konkursu „ Kolory na talerzu”-  czytaj     Las bliżej nas- poznajemy świat wszystkimi zmysłami

Mikołajki

4 grudnia 2015 roku odwiedził nas Święty Mikołaj. Dzień ten był bardzo udany. Rano były zawody sportowe, potem paczki i dużo, dużo radości. Czekamy z niecierpliwością na kolejne Mikołajki i następne super prezenty.

Wycieczka do Złotoryi

3 grudnia 2015 roku byliśmy na wycieczce w Fabryce Bombek w Złotoryi. Uczestniczyliśmy w warsztatach dekorowania bombek, poznaliśmy proces ich produkcji, robiliśmy zakupy w sklepie z ozdobami świątecznymi. Wycieczka bardzo się nam podobała.

 

Andrzejki

26 września wspólnie z dziećmi z klasy 2A zorganizowaliśmy Andrzejki. Były wróżby, zabawy i dużo, dużo radości.

 

Dzień Pluszowego Misia

26 września obchodziliśmy w naszej klasie i szkole Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy z nas przyszedł do szkoły ze swoją ulubioną maskotką.

Mikołaj na sportowo

4 grudnia 2015 był dla nas wyjątkowym dniem. Rano wzięliśmy udział w „ Mikołajkach na sportowo”. Były wyścigi, gry i zabawy przy muzyce. Potem odwiedził nas Święty Mikołaj, który przyniósł nam wspaniałe prezenty. To był naprawdę bardzo udany dzień. Mikołaju, czekamy na Ciebie w przyszłym roku…

Zapraszamy do galerii zdjęć w zakładce WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY.

Przestawienie „Mniam, mniam”

26 listopada 2015 roku uczestniczyliśmy w przedstawieniu pt. „ Mniam, mniam”. W spektaklu poruszany był temat uzależnień oraz zdrowego odżywiania i stylu życia.

Więcej w zakładce  Wydarzenia z życia szkoły

Uczniowie oddziału przedszkolnego wzięli udział w konkursie przyrodniczym „DZIEŃ I NOC CZYLI DOBA”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Sosnówce.

 

W listopadzie 2015 wraz z klasą 2a uczestniczyliśmy w lekcji wychowania fizycznego. Były wyścigi, zabawy integracyjne, mnóstwo różnorodnych ćwiczeń. Lekcja ta bardzo się nam podobała.

Las  bliżej nas – poznajemy świat wszystkimi zmysłami

Kolejne spotkanie z przyrodą odbyło się 6 listopada. Uczestnikami były dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie  klas pierwszych. Mówiliśmy o  tym jak zwierzęta przygotowują się do zimy.

Spotkanie z policjantami

23 października 2015 roku uczestniczyliśmy w spotkaniu z policjantami. Uczyliśmy się, jaką pozycję musimy przyjąć, gdy zaatakuje nas pies, przypomnieliśmy sobie numery telefonów alarmowych. Dowiedzieliśmy się również, jak musimy zachowywać się, gdy jesteśmy sami w domu, a puka do naszych drzwi ktoś obcy oraz co to jest cyberprzemoc i jakie mogą być jej konsekwencje.

14 października 2015 wraz z dziećmi z klasy 2a byliśmy w Centrum Aktywności Społecznej w Podgórzynie. Tam świetnie bawiliśmy się na sali zabaw, uczestniczyliśmy też w zajęciach bibliotecznych zorganizowanych w bibliotece. Bardzo nam się podobało, co widać na załączonych zdjęciach.

Zajęcia z Panią Bogusią z nadleśnictwa

Zabawy na placu zabaw…

A tak się bawimy w naszej sali….