Jesienny Kiermasz

Uczniowie z klasy Ic z dużym zaangażowaniem przygotowali prace plastyczne na Jesienny Kiermasz. Zdecydowaliśmy się stworzyć obrazy malowane na plastrach drewna. Powstały prawdziwe arcydzieła!

Poznajemy niezwykłe rośliny

Co Pierwszaki wiedzą na temat niezwykłych roślin? Bardzo dużo! Uczniowie z klasy Ic przygotowali ciekawostki przyrodnicze, plakaty, niezwykłe prace plastyczne, które z dumą zaprezentowali.  Z uwagą słuchaliśmy informacji o muchołówce, kaktusach, albicji jedwabnej, żywych kamieniach. To były bardzo ciekawe zajęcia, które nie tylko wzbogaciły naszą wiedzę, ale i pokazały jak różnorodny jest świat przyrody.

Poznajmy się lepiej!
Z przyjemnością i zainteresowaniem oglądaliśmy prezentacje przygotowane przez uczniów klasy 1c. Dzieci opowiadały o swoich pasjach, kolekcjach, podróżach. Czy poznaliśmy się lepiej? Zdecydowanie tak!