Zabawa karnawałowa

Koncert 

W piątek, 31.01., uczniowie klas 1-3 wzięli udział w audycji muzycznej „ Misiowy karnawał”. Tym razem bohaterem muzycznego spotkania był miś Grave, który nie chciał zasnąć tej zimy.

Uczestniczymy w kolejnych zajęciach Eduza – Na ryby!

Świąteczny koncert – spotkanie z muzykami Filharmonii Dolnośląskiej

W wyjątkową podróż zabrała nas  mała Gwiazdka podczas koncertu pt. „Świąteczne podróże małe i duże”. Odwiedziliśmy różne zakątki świata. Słuchaliśmy świątecznych melodii  i  pięknych kolęd. Wspólnie zaśpiewaliśmy niektóre z nich.  To  były wyjątkowe magiczne chwile.

Mikołajki w kasie 1b.

Uczestniczymy w kolejnych zajęciach Eduza-uczymy się o gazach. 

Uczestniczymy w zajęciach Leśni drapieżcy-klasa 1 b

Robimy Cudaki – Zwierzaki z warzyw i owoców

Uczestniczymy w kolejnych zajęciach z cyklu Eduza

Koncert  muzyczny

15 listopada uczestniczyliśmy w przepięknym koncercie muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej. Tym razem ich koncert poświęcony był świętu 11 listopada, czyli Dniu Odzyskania Niepodległości. Podczas swojego koncertu  przeprowadzili nas przez historię zaborów i nowo odrodzonej ojczyzny. Grali piękne polskie utwory taneczne oraz patriotyczne. Śpiewaliśmy sporo z nimi. Pochwalili nas za to, że potrafiliśmy tak dużo zaśpiewać … to miłe uczucie. Oby więcej takich pięknych koncertów!

Nasze prace

Wycieczka do Zorki

Koncert muzyczny

18 października uczniowie klas I-III uczestniczyli w koncercie muzycznym „ Pocztówka z zielonej wyspy”. Artyści  zabrali nas w muzyczną podróż do Irlandii. Poznaliśmy też historię tego państwa, jego narodowe symbole oraz postać świętego Patryka. Nauczyliśmy się podstawowego kroku tradycyjnego tańca i klaskaliśmy w rytm skocznych irlandzkich pieśni. Koncert nam się bardzo podobał.

Zajęcia EDUza

 

Robimy zdrowe kanapki

Złota polska jesień – spotkanie z edukatorem leśnym

8 października odwiedziła nas pani Bogumiła Chabowska- Dąbek – nasz edukator leśny. Niestety pogoda nam nie dopisała, więc zajęcia były w klasie. Pani  opowiadała nam o złotej polskiej jesieni.  Były ważne informacje, różne ciekawostki oraz  zdjęcia.   Teraz czekamy na kolejne spotkanie.

Filharmonia

Wycieczka do Rzeszówka