Klasa 1a zrobiła pierwsze własne lapbooki o bocianie. Bocian biały jest nam szczególnie bliski, z okien szkoły widzimy wspaniałe gniazdo bocianów i od samego początku, dzięki zamontowanej przy gnieździe kamerze na żywo możemy obserwować ich życie. 31 maja obchodzimy Dzień Bociana Białego.


Klasa 1a dołączyła 9 lutego, w Dniu Bezpiecznego Internetu, do Webinarium „Bezpieczni w sieci”. Słuchaliśmy, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, odpowiadaliśmy na pytania prowadzącej, po raz kolejny oglądaliśmy odcinki filmu „Owce w sieci”.

Zdążyć przed zimą…
Uczniowie klasy 1a z myślą o ptakach przygotowali dla nich zimowe stołówki. Niektóre karmniki powstały zupełnie samodzielnie, przy niektórych asystowali rodzice, ale za każdym razem towarzyszyły wszystkim te same emocje – radość z tworzenia i dawanie radości innym. Teraz trzeba tylko poczekać na ptasich gości.

111