Witamy Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Walentynki, dzień pełen miłych wrażeń

Bal karnawałowy

Tydzień z muzyką – obejrzeliśmy film edukacyjny „Instrumenty muzyczne”, wysłuchaliśmy fragmentu Bolera Ravela. Zrobiliśmy instrumenty z różnych materiałów. Zorganizowaliśmy własny koncert…

Sznurek, patyczki + współpraca = piękne obrazki . Klocki + pomysł = zespół muzyczny. A Wyobraźnia dzieci nie zna granic….

Zabawy zimowe

Jesienne zabawy plastyczne

Dzień Przedszkolaka

Dzieci z grupy 5 w ramach realizowanego tematu kompleksowego “Moja droga do przedszkola” wspólnie wykonały makietę ulicy. Zabawa samodzielnie wykonanymi zabawkami pozwoliła utrwalić przepisy ruchu drogowego, oraz zasady, które obowiązują w zakresie bezpieczeństwa w drodze do przedszkola i w drodze do domu.

Dzień kropki – Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci. Wspólnie stworzyliśmy przedszkolne arcydzieła w których główną rolę odegrała właśnie kropka. Udowodniliśmy, że każdy przedszkolak ma niesamowitą wyobraźnię i talent!

Magiczne słowa przy sobie noszę: przepraszam, dziękuję, proszę. Na „Magicznym drzewie dobrych słów” przykleiliśmy swoje dłonie na znak, że będziemy pamiętali o grzecznościowych zwrotach.