Praca plastyczna „Pani Wiosna” – żabki same narysowały, wykleiły, namalowały jak wyobrażają sobie
Panią Wiosnę i jej pierwsze zwiastuny. Prace wyszły przepiękne.

Powitanie Wiosny
Żabki wspólnie z rodzicami szukały wiosny. Znalazły pierwsze jej oznaki i powitały Wiosnę piosenką
„Maszeruje wiosna”. Już teraz możemy cieszyć się piękną, słoneczną pogodą, śpiewem ptaków,
widokiem kwiatów, które przyniosła nam Pani Wiosna.

Spotkanie z Panią Leśnik z Karkonoskiego Parku Narodowego i Panią Leśnik z Nadleśnictwa „Śnieżka”.
Zajęcia przyrodnicze pt. „Odgłosy ptaków”.

Bal karnawałowy – zabawa była wspaniała!!!

Zajęcia przyrodnicze z firmą Eduza pt. „Gryzonie”

Spotkanie z Mikołajem – wszyscy byliśmy bardzo grzeczni bo każdy dostał prezenty od Mikołaja.

„Mini Andrzejki” – Tańczyliśmy do ulubionych piosenek, bawiliśmy się z bańkami mydlanymi i
oglądaliśmy bajki z kliszy ze starego projektora. Dziękujemy Państwu Ogłazom za udostępnienie
projektora była to wielka atrakcja i nowość dla dzieci.

„Dzień Jeża”

Eksperymenty z Eduzą – poznawaliśmy różne smaki i robiliśmy doświadczenia z sokiem z kapusty. Było super ciekawie.

„Dzień Pluszowego Misia”

Zajęcia plastyczne arteterapia – Tworzymy liski

Praca z arteterapii

Jesienna kawiarenka – było pysznie

Zajęcia z arteterapii

Na zajęciach z arteterapii tworzyliśmy pracę pt. „Morskie opowieści”. Towarzyszyło nam przy tym mnóstwo pozytywnych emocji, integrowaliśmy się, uczyliśmy współpracy  a stworzona wspólna praca plastyczna była przepiękna.

Działamy plastycznie

Rozwijamy swoje talenty plastyczne, wycinamy, przyklejamy, rysujemy, malujemy farbami. Doskonalimy sprawność motoryki małej wspaniale się przy tym bawiąc.

Zabawy na świeżym powietrzu

Wspaniale bawimy się w ogrodzie przedszkolnym.

Język angielski u żabek

Pilnie uczymy się nowych słówek w języku angielskim.

Pierwsze dni w przedszkolu

Pierwsze dni w przedszkolu spędziliśmy na wspaniałej zabawie. Nasze uśmiechy wskazują, że bardzo dobrze się bawiliśmy.