11.10.2019 r. włączyliśmy się do realizacji przez klasę II projektu, pt.: „ Jesienny kiermasz”. Dzięki pomocy rodziców przygotowaliśmy piękne, jesienne ozdoby. Nie zabrakło też smakołyków zamkniętych w słoikach. Były miody, soki, dżemy, musy i grzybki. Dzięki zaangażowaniu rodziców udało nam się zebrać 1845,79 zł. Pieniądze będą przeznaczone na organizację balu karnawałowego.

10.10.2019 r. byliśmy z klasą 1 c na wycieczce w zakładzie produkcyjnym „Zorka”. Poznaliśmy jego historię. Zobaczyliśmy jakie zabawki były w nim dawniej produkowane. Był też czas na zabawę. Każdy z nas dostał upominek.

09.10.2019r. uczestniczyliśmy w warsztatach EDUZA. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób można rozpoznawać smaki i pH ( kwasowość i zasadowość roztworów wodnych).

08.10.2019 r. uczestniczyliśmy w pokazowej lekcji, którą przeprowadził instruktor Aikido Wojciech Głogowski.

08.10.2019 r. w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Las bliżej nas – poznajemy świat wszystkimi zmysłami” spotkaliśmy się z Panią Bogumiłą Chabowską- Dąbek i obejrzeliśmy ciekawą prezentację na temat „ Przyjaciele lasu”.

4 października poznawaliśmy piramidę zdrowego żywienia i zasady dbania o własne zdrowie. Przygotowywaliśmy  zdrowe  i kolorowe kanapki. Nie zabrakło też smakołyków przygotowanych przez rodziców. Mieliśmy okazję poznać kilka nowych, zdrowych i smacznych dodatków do kanapek. Był też chleb upieczony przez jedną z mam. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach. Kanapki smakowały również starszym uczniom z naszej szkoły.

30 września obchodziliśmy klasowy Dzień Chłopaka. Były życzenia, prezenty i słodki poczęstunek.

Pierwsza wycieczka do Cieplic na lody.