Bal Karnawałowy – klasy IV-VII

Dnia 9 lutego 2018 r. odbył się w szkole bal karnawałowy dla uczniów klas IV -VII. W trakcie trwania tanecznej zabawy, poszczególne klasy przygotowały konkursy i zabawy, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział. Pod koniec balu troje dzieci otrzymało nagrody za najciekawszy strój. Byli to: Tomasz Lewandowski (kl. IV b), Basia Staworzyńska (kl IV a) oraz Zuzia Laps (kl IV a). Nagrody zostały ufundowane przez Samorząd Uczniowski z dochodów uzyskanych z prowadzenia sklepiku szkolnego. Były to bony do Empiku w kwocie 25 zł.

Zabawa karnawałowa – klasy I-III, oddział przedszkolny gr.IV

Działania Samorządu Uczniowskiego

Sklepik szkolny działa już dwa miesiące. Za zarobione pieniądze zakupiono dwie piłki dla szkoły.

Hanna Goetze

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

4 października  odbyły się wybory  do Samorządu  Uczniowskiego. Brali w nich udział uczniowie klas II-VII oraz nauczyciele. Łącznie oddało głos 141 osób.

Przewodniczący: Hanna Goetze  (kl. VI)

Zastępca przewodniczącego:  Jakub Tomalak (kl. VI)

Gratulujemy!

Ogłoszenie

W środę 4 października odbędą się  szkolne wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu wybierzemy  nowego przewodniczącego szkoły. W głosowaniu wezmą udział uczniowie klas II-VII oraz nauczyciele. Przewodniczącego wybierzemy spośród kandydatów z klas IV -VII. W tym roku szkolnym swoją kandydaturę zgłosiło siedmioro uczniów:

1. Hanna Goetze kl. VI
  2. Jakub Tomalak kl. VI
  3. Julia Salabura kl. V
  4. Alicja Tomalak kl. IVa
  5. Julia Jabłońska kl. IVa
  6. Anna Jackiewicz kl. IVa
  7. Roksana Machowska kl. IVb

Wybory odbędą się w bibliotece szkolnej na drugiej i trzeciej godz. lekcyjnej.