Organizacja roku szkolnego 2018/2019:

Rozpoczęcie roku szkolnego:  03.09.2018r. 

Zimowa przerwa świąteczna: 24 – 31.12.2018r.

Ferie zimowe: 28.01. – 10.02.2019r.

Wiosenna przerwa świąteczna: -23.04.2019r.

Zakończenie rocznych zajęć dydaktycznych: 21.06.2019r.

Dni dodatkowo wolne:

31.10.2018r. – środa

2.11.2018r. – piątek

15,16,17.04.2019r. – poniedziałek, wtorek, środa – egzamin ósmoklasisty

2.05.2018r. – piątek

Terminy zebrań i dnia otwartego:

12-16.11.2018

4.12.2018 – dzień otwarty 17.00 – 18.00

21-25.01.2019

18-22.03.2019

13-17.05.2019

 

Kalendarz imprez szkolnych

 

Rodzaj imprezy Termin Osoba odpowiedzialna
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 3 IX 2018 Dyrektor
Dzień głośnego czytania 24 IX 2018 Florczyk, Plis
Szkolny Dzień Języków Obcych 26 IX 2018 Romaniak, Ziemba, Kuczera

Wychowawcy grup 4 i 5, klas I –VIII i nauczyciele wspomagający

Pasowanie na ucznia 28 IX 2018 Twardowska
Wybory uzupełniające do SU IX 2018 Rakoczy
Dzień przedszkolaka IX 2018 Trojanowska, wszyscy nauczyciele

oddziałów przedszkolnych

Powitanie jesieni X 2018 Wojtaś, nauczyciele poszczególnych grup
Zdolny Ślązaczek X 2018 Ziemba
Kiermasz jesienny X 2018 Wychowawcy I-III i nauczyciel wspomagający
Dzień jeża X 2018 Subocz, Kubik
Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Oxford X 2018 Kuczera
Udział w szkolnym biegu niepodległości X 2018 Nauczyciele I-III, Gołubiński, Topoła
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckiej X/XI 2018 Ziemba, Romaniak
Pasowanie na Przedszkolaka  

 

XI 2018

Nauczyciel –  I grupa
Urodziny marchewki Wojtaś, nauczyciele poszczególnych grup
Wyprawa po złoty liść Florczyk, nauczyciele poszczególnych grup
Konkurs matematyczny Alfik XI 2018 Kurek, Głogowska
Światowy dzień Życzliwości XI 2018 Okoń, Tomalak, Kołecka
Dzień Jeża – grupa IV, V XI 2018 Biernat
100 – lecie odzyskania niepodległości – apel  

 

XI 2018

Nauczyciele, których uczniowie biorą udział w apelu
11 listopada Narodowe Święto Niepodległości Wojtaś, Ziętalak, nauczyciele poszczególnych grup
Dzień Pluszowego Misia Subocz, Florczyk, nauczyciele poszczególnych grup
Mikołajki – wizyta Mikołaja 6 XII 2018 Wychowawcy klas IV-VIII

 

Mikołajki – wyjazd do kina lub teatru XII 2018 Wychowawcy klas I – III

 

Mikołaj w przedszkolu XII 2018 Wszyscy nauczyciele

oddziałów przedszkolnych przy udziale Rady Rodziców

Jasełka XII 2018 Rakoczy, Popielarz, Szczepańska, Gołubiński, Wolna, Topoła, Waniczek
Kiermasz ciast XII 2018

 

Szczepańska, Plis, Bogucka, Wolna, Rakoczy
Szkolny Konkurs Recytatorski IV -VIII XII 2018 Filuś, Zielonka
Wigilie klasowe

Warsztaty bożonarodzeniowe

XII 2018 Wychowawcy klas

Wszyscy nauczyciele

oddziałów przedszkolnych

Konkurs plastyczny kartka bożonarodzeniowa XII 2018 Szczepańska, Wolna

 

Bal karnawałowy 04 I 2019 Wychowawcy klas I-III, SU Rakoczy IV-VIII
Dzień Babci i Dziadka I 2019 Wszyscy nauczyciele

oddziałów przedszkolnych oraz klas I –III (do wyboru)

Bal karnawałowy w przedszkolu I 2019 Korona, wszyscy nauczyciele

oddziałów przedszkolnych

Pasowanie na czytelnika II 2019 Twardowska, Bogucka
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I -III II/III 2019 Twardowska
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy DACHL III 2019 Ziemba, Romaniak
Szkolny Konkurs Ortograficzny IV-VII III 2019 Filuś, Zielonka
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Kangur” III 2019 Kurek
Konkurs LOP III 2019 Kruze – Szmel,
Powitanie wiosny, Światowy Dzień Zespołu Downa- Dzień kolorowej skarpety (I-III) III 2019 wychowawcy klas I –III, nauczyciel wspomagający, Biernat, Subocz, nauczyciele poszczególnych grup
Konkurs ,,Uczę się bezpiecznie żyć” III – IV 2019 Gołubiński, Topoła
Kiermasz ciast IV 2019

 

Szczepańska, Plis, Bogucka, Wolna, Rakoczy
Dzień Ziemi ,,Akcja Segregacja” IV 2019 Ziętalaki nauczyciele poszczególnych grup
Obchodzimy Światowy Dzień Autyzmu IV 2019 Kołecka,M. Tomalak, P. Okoń
Konkurs „Ilustracja z książki czytanej mi przez rodziców” dla grupy IV, V IV 2019 Biernat
 Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VIII IV 2019 Filuś, Zielonka
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III IV 2019 Głogowska
Kiermasz książki V 2019 Trojanowska, Bogucka, Plis, Szczepańska
 
   
Obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa oraz Światowy Dzień bez alkoholu / Konkurs dla klasy VII i VIII „Wolni od nałogów” V 2019 P. Okoń
Międzyszkolny konkurs przyrodniczy klas III ,,Z Karkonoszami na Ty” V 2019 Waniczek
Konkurs piosenki niemieckojęzycznej V 2019 Ziemba, Romaniak
Dzień flagi V 2019 Wojtas , wszyscy nauczyciele poszczególnych grup
Moja ulubiona książka I-VIII Bogucka
Dzień Mamy i Taty V/VI 2019 Wychowawcy kl. I – III, Subocz, Biernat, oraz nauczyciele poszczególnych grup
Dzień Dziecka VI 2019 Wszyscy nauczyciele

oddziału przedszkolnego

Konkursy plastyczne dla klas I – VII Cały rok Głogowska i wychowawcy kl I -III
Zawody sportowe, rozgrywki Cały rok Gołubiński, wychowawcy klas I-III
Wyjazd do filharmonii 1x/semestr Popielarz
Wyjazd do kina, teatru 1x/semestr Filus, Kurek, Głogowska I -III
Zakończenie roku – pożegnanie przedszkolaków VI 2019 Nauczyciele poszczególnych grup
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 21 VI 2019 Dyrektor