Spotkanie z Panią Moniką Burzową-pracownikiem biblioteki publicznej w Podgórzynie. Poznaniepracy bibliotekarza oraz wprowadzenie w świat bajek zamknięty  w małej drewnianej skrzynce. TEATRZYK KAMISHIBAI „GROSZEK”-prosta opowieść o cyklu reprodukcyjnym.Teatrzyk dla oczu i uszu.

Zabawy z tańcem i muzyką -radosne podrygi w rytm muzyki pod kierunkiem Pana Roberta-instruktora z niesamowitą energią a przede wszystkim  ogromną chęcią nauczenia maluszków, tego co najważniejsze – tańca. Połączenie nauki z zabawą, wkroczenie w magiczny świat tańca, rytmu i podstawowych kroków tanecznych. Rozbudzanie u dzieci tanecznych pasji.

 

Ruch =zdrowie, ćwiczenia rozwijające motorykę dużą, zwinność oraz równowagę. Podczas wykonywania ćwiczeń zwracanie uwagi na bezpieczeństwo swoje oraz innych, czerpanie radości z wykonywanych ćwiczeń.

21.03.2019 r. Krasnoludki powitanie Wiosny rozpoczęły od rozwiązywania zagadek o tematyce wiosennej oraz wysłuchania listu od Pani Wiosny. Następnie wykonały taniec do piosenki „Maszeruje wiosna” i gorącymi uściskami przywitały Wiosnę. Wykonały portret pt. „Wiosna, ach to ty ” i udały się do wiosennej kawiarenki na pyszne ciasto pieczone przez rodziców. Po czym z całym przedszkolem udały się na przemarsz z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Ach, co to był za dzień…

Brawa dla naszych dzielnych przedszkolaków, życzymy im również aby każdy kolejny dzień był tak radosny i pozytywny jak dzisiaj.

A dzień w przedszkolu minął bardzo pracowicie.

„My jesteśmy Krasnoludki hopsa są hopsa są….” dziś pierwszy dzień adaptacyjny naszych dzielnych Krasnoludków w przedszkolu. Było radośnie, skocznie, śpiewająco i na wesoło.

Nie zabrakło również łez radości.