Inscenizacja ekologiczna „Kłopoty rybek” w wykonaniu dzieci z grupy V.
Lubimy kupować książki bo potrafimy już pięknie czytać!
Potrafimy samodzielnie zrobić zabawkę z plastikowej butelki.
Kiermasz ciast w „Wiosennej kawiarence”

W grupie V odbył się Turniej Gier „Wyprawa do krainy dinozaurów”. W rywalizacji brała udział cała grupa. Mistrzem został Antek, drugie miejsce zajął Tycjan, trzecie Mateusz. Czwarte miejsce po zaciętej walce zdobyła Zuzia.

Gościnny  występ  Marysi i Zuzi  podczas Szkolnego Konkursu Recytatorskiego kl. I-III

Potrafimy pracować w zespole.

Bawimy sie na śniegu.

Cieszymy sie z choinki!!!

Eksperymentujemy z liśćmi.

Robimy aniołki z welny „od owieczki do niteczki”.

Tak się bawimy.

Wycieczk do KM Policji w Jeleniej Górze.

Zajecia przyrodnicze „Eksperymentujemy”.

Fabryka bombek- Złotoryja

Spotkania ze zwierzętami

W Zdrojowym Teatrze Animacji

20.11.2018r. byliśmy w Teatrze Animacji na spektaklu pt: Leśne przygody Tymoteusza Rymcimci. Duże kolorowe lalki, animowane przez aktorów wzbudziły sympatię przedszkolaków. Dzieci żywo reagowały na przygody Misia, Zająca i chytrego Lisa.

Wspólne zajęcia rytmiczne grupy IV i V
Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego ze złotą koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, z dziobem i szponami złotymi, umieszczony w czerwonym polu tarczy. Dzieci z grupy IV i V poradziły sobie wspaniale wykonując Godło różnymi technikami na konkurs organizowany w szkole.
Wycieczka do Świeradowa Zdroju.
Potrafimy bawić się bezpiecznie na placu zabaw.
Bawimy się kasztanami- poznajemy symbol liczby 1.
Zajęcia z policjantem na temat bezpieczeństwa, poznajemy zawód policjanta.